YAYINDAYIZ

Değerli Akrabalarım,

Sizleri saygı ve sevgi ile selamlarım

Bu web sitemiz; geçmişte birçok güzelliği beraber yaşayan akrabalarım şehir hayatının zorluklarından dolayı birbirleriyle kaybolan akrabalık ilişkilerinin yeniden tesisi için yararlı bir ortam oluşturacağına inanmaktayız. İşte bu amaçla aile fertleri ile irtibat içinde olmanın yanı-sıra; Çocuklarımız (yeni jenerasyon) akrabalarını tanımak ve aramızdaki bağları, muhabbeti arttırabilmek, düğünler gibi güzel olanı paylaşmak, cenazeler gibi moral desteğinin ihtiyaç görüldüğü durumlarda dayanışma içinde olmaktır amacımız.

Web sitemizin getirdiği sorumlulukları siz akrabalarımız için yerine getirmeye çalışacağız, Düşündüğümüz katılımın artması bizleri hedefimiz ulaştırarak sevindirecek ve amacımız olan dayanışma duygusunu arttırarak geniş ölçüde yaygınlaşmasını sağlayacaktır. Bu nedenle siz akrabalarımız www.hacihuseyinagavakfi.com sitemizi çevre akrabalarımıza duyurarak bizlere en güzel desteği vermiş olacaklardır.

Lütfen bizimle elinizde bulunan ve ecdadımıza ait belge ve resimleri mail yolu ile info@hacihuseyinagavakfi.com'a yollayınız bizlerde yayınlıyalım. her türlü dilek ve görüşlerinizi iletmeniz bizleri memnun edecektir.

Gelecekte de bir gün tertip ederek tüm çevre akrabalarımızla beraber olmak arzusuyla sizlere sağlık ve mutluluk diler, saygılarımı sunarım.

İbrahim Ethem Ertekin